Kovo mėnesį mus aplankę svečiai

Kovo 3 d. ketvirtadienį, pas mus svečiavosi tėvas Daniel-Ange. Jis yra vienuolis, kunigas, eremitas, įkūręs tarptautinę maldos ir evangelizacijos mokyklą jaunimui Prancūzijoje „Jaunimo šviesa“  (Jeunesse Lumiere), bei daugelio knygų autorius („Tavo kūnas sukurtas meilei“, „Atleidimas – dieviškoji chirurgija“, „Broliška meilė, kuri teikia gyvenimą“ ir kt.).d_a

Tėvas Daniel-Ange kovo pirmąją savaitę viešėjo Lietuvoje. Jis turėjo susitikimus su Lietuvos žmonėmis Panevėžyje, Kaune, Vilniuje, o savaitgalyje žmonės galėjo dalyvauti rekolekcijose Krikštėnuose. Ketvirtadienį, viešnagės metu Kaune, jis pietavo Kauno Benediktinių seserų vienuolyne. Po pietų tėvas Daniel-Ange dalinosi savo gyvenimo liudijimu bei misijų patirtimi. Jo apsilankymas paliko seserų širdyse Dievo paprastumo ir vaikiško nuoširdumo pėdsaką.

12495093_1122850447754769_644667412611116250_nKovo 18-19 dienomis seserys turėjo gavėnios rekolekcijas, kurias vedė svečiai iš Slovakijos: kunigas, vienuolis Michal Zamkovský CSsR ir dvi merginos iš bendruomenės „Gyvybės upė“ (Rieka Zivota).  Kunigas Michal Zamkovský yra vienas iš popiežiaus Pranciškaus išsiųstų gailestingumo misionierių šiais Gailestingumo jubiliejaus metais. Jiems yra suteikta malonė atleisti nuodėmes, kurios yra rezervuotos tik popiežiui. Šie misionieriai yra ypatingi Dievo gailestingumo skleidėjai. Seserys galėjo išgirsti ir patirti per rekolekcijas, kaip gailestingas tėvas visuomet laukia savo abiejų paklydėlių sūnų/dukterų nesvarbu ar jis/ji paklydęs svetimam krašte ar savo namuose. Dėkojame rekolekcijų vedėjams už gyvą Gailestingo Dievo liudijimą.

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s