Sakralinio choro “Švieselės“ vyresniųjų merginų rekolekcijos

2014 m. rugpjūčio 18-19 dienomis  Sakralinio choro “Švieselių“ vyresniosios merginos vyko į rekolekcijas. Štai jų pačių parašyti pasidalinimai:

***************
Išaušo gražus ilgai ir nekantriai lauktas rytas. Atvažiavom į Paštuvą pas sesutes Basąsias karmelites. Įsikūrėme namely pro kurio langus matosi Nemunas, miškai, aplink didelės liepos po kuriomis galima rasti ir pavėsį, ir užuovėją apmąstymams.

Atvykome aštuonios mergaitės (11 – 14 m.), sesė Pija Metrikytė OSB, taip pat sesei padėjo Augustė ir Ieva (kandidatė:)). Beveik visos buvom pažįstamos, bet buvimas kartu, pasidalijimai grupelėse, bendra vakaronė ir atleidimo pamaldos mus suartino, užsimezgė tvirta bičiulystė.

Gera buvo melstis su Šv. Raštu. Kiekviena skaitėm psalmę, kurią vėliau apmąstėm. Daugelį mergaičių palietė tai, kad Dievas Tėvas sukūrė mums širdį ir kūną. Jis dar prieš mus sukurdamas žinojo kokios mes būsim. Tai reiškia, kad kiekviena esam pati gražiausia ir mylimiausia Jo dukrelė. Prieš mums ištariant bet kokį žodį Jis jau žino ką mes sakysim, taip pat žino kur eisim ir ką darysim, tai leidžia jaustis saugiam.

O kaip buvo smagu vakaronėj. Kiekviena grupelė (jų buvo trys) turėjo paruošti kažką vakarui. Tai galėjo būti žaidimai, trumpi linksmi vaidinimai ar dainos. Svarbiausia, kad būtų linksma!!!

 Išvykti buvo liūdna, nes kaip smagu buvo Jėzaus ir merginų draugėje. Bet nuotaika skaidrina tai, jog tai buvo pirmos, bet tikėkimės nepaskutinės rekolekcijos.

bendros diskusijos

 

Štai keleto mergaičių liudijimai.

Ugnė Brilingaitė (11m.)

“Šios rekolecijos man buvo ir yra kaip sielos gydymas ir maitinimas. Per šias rekolekcijas gavau nuostabią malonę pažinti Jėzų dar giliau ir patirti Jo buvimą šalia, Jo šiltą palietimą, žvilgsnį… Labai norėčiau patirti tai dar dažniau, nes tai nuostabu ir kaip tik tai, ko man reikia. Norėčiau, kad visi patirtų ką patyriau aš, nes tai valo ir skaidrina sielą. Tai yra akimirkos, kurių aš niekada nepamiršiu.

susikaupimas

 

Karolina Belickaitė (11m.)

Aš per šias Rekolekcijas patyriau liūdesį, išgyvenimą, bet tuo pačiu džiaugsmą ir pasitenkinimą. Man patiko dėl to, kad gali viską pasakyti Dievui ir Jėzui kaip Geriausiems draugams. Jie tave visados išklausys, tada tarsi akmuo nuo krūtinės nukrinta ir tada jautiesi kaip laisvas paukštis:) Tikiu į Dievą ne todėl, kad reikia, o dėl to, kad noriu ir, kad jis man padarė labai daug gerų dalykų ir išpildė daug norų.

Ieva Mačytė (12m.)

Per šias Rekolekcijas patyriau Jėzaus artumą, meilę, švelnų žvilgsnį, prisilietimą, sielos išganymą, didesnį tikėjimą, Jėzaus nuolankumą, švelnumą, meilumą, teisumą ir gerumą. Supratau, kad Jėzus viską mato, kai aš dar nebuvau gimus Jis matė mane! Jis sukūrė mane tokią kokią Jėzus norėjo matyti. Šios Rekolekcijos kaip sielos pamaitinimas ir išvalymas. Supratau, kad kai mes padarome nuodėmę Jėzui skaudu, bet Jis mums viską atleidžia.

šlovinimas

Julija Mironovaitė (13m.) liudijimas:

Per šias rekolekcijas pažinau save tokią, kokios manęs norėjo Kūrėjas, o ne tokią, kokią save norėjau matyti pati. Tą kurią Jis lipdė ir pasak Biblijos net kiekvieną plauką suskaitė. Per maldą su Šv. Raštu jutau Jį stipraus vėjo dvelksme, medžių šlamėjime,tokį pilną meilės, švelnumo ir nesuvokiamai didelės jėgos, kuri apglėbs ir saugos nuo visų priešų. Per pasidalijimą pirmą kartą atvėriau savo skausmą, nerimą, bei baimę, o per vakaronę suvokiau kaip gera būti tokia kokia esi.Net pati nustebau ! Ačiū Jėzui ir bendrakeleivėms už tokias galimybes

bendros diskusijos

Parengė Julija Mironovaitė (13m.)

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s