180 komentarų apie “Klauskite ir Jums bus atsakyta

 1. GJK. Prašau Jėzau, per Mergelės Marijos užtarimą, pakartok Kanos vestuvių stebuklą- dukters Gintautės ir Edgaro šeimoje..Konfliktai, netiesa, neištikimybė, skyrybos. Ačiū.
  Tėveliai

 2. Už Kauno Klinikose gydomą ir su onkologine liga kovojančią Ditę. Dievo palaimos, Marijos užtarimo ir globos jai ir jos šeimai.

 3. Garbe Jezui Kristui,Mielos seserys labai prasau pasimelsti uz vyro Audriaus sveikata,uz sunaus Herkaus sveikata,uz mano pacios sveikata ir,kad musu seima lydetu sutarimas,pagarba bei sekme.Prasau mergeles Marijos globos musu seimai.Nuosirdus Aciu visiems uz malda.

 4. Sveiki. Mielos sesutės, labai prašau maldos sūnui Rimantui, šiuo sunkių išbandymų laikotarpiu, meldžiant jam dvasinės pusiausvyros ir stiprybės. Ačiū.

 5. Labai prašau pasimelsti už dukros Mildos sveikatą, kad pasveiktų ir galėtų mokytis, ir neatkristų ir kad aplinkiniai ir dėstytojai suprastų, kad depresijos ir nerimo sutrikimas yra liga…Ir prašau Mergelės Marijos globos Mildai….
  Nuoširdžiai dėkoju.

 6. Garbė Jėzui Kristui. Labai prašau pasimelsti prašant sveikatos ir Dievo palaimos mamai Janinai ir stiprybės visai mūsų šeimai. Nuoširdus ačiū. Telaimina Jus Dievas.

 7. Prašau pasimelsti už mano sveikatą. Laukia svarbūs tyrimai, gydytojai įtarinėja sunkias ligas. Pati jaučiuosi labai blogai. Širdingai būsiu dėkinga už jūsų maldas. Telaimina jus Viešpats.

 8. Mielos Seserys, prasau pasimelskite uz mane ir uz mano seima, ypac uz mano mama, jog pasveiktu ir Dievas dar suteiktu jai gyvenimo metu.

 9. Meldžiu Dievo gailestingumo ir Šv. Mergelės Marijos užtarimo ir globos savo Mamytes Leonoros sveikata sveikata kad pasitrauktų užklupusios ligos.tai pat ir už neigalu broliuka Vytauta.ir už save kad būtu mažesne priklausomybe pirkti nereikalingus pirkinius kaip rūbai, avaline ,papuosalai ir.t.t

 10. Garbė Jėzui Kristui,
  labaip prašau Jūsų maldos už mano mamytės Stanislavos sveikatą- kad jai susinormalizuotų kraujo spaudimas ir kraujotaka, ir labai prašau maldos už mano žarnyną, mano gimdą, kad pasitrauktų užklupusios ligos.

  Iš anksto dėkoju.

 11. GJK,
  Prašau maldos už šeimą. Už vyrą, vaikus, mamą, sesės šeimą ir anytą, kad mus visus paliestų Šventoji Dvasia, kad
  Viešpats išlaisvintų nuo visokio blogio, kad suteiktų kūno ir sielos sveikatos.
  Širdingai dėkoju už Jūsų maldas

 12. Garbė Jėzui Kristui. Prašau Jūsų pasimelsti už mano sūnaus Liudo sveikatą ir visišką išgijimą. Prašau sveikatos ir globos savo sūnui Audriui jo gyvenimo kelyje. Dėkoju Dievui už jo meilę, dėmęsingumą ir prašau vesti mus savo keliu.
  Ačiū

 13. Garbė Jėzui Kristui, prašau maldos už sūnų Jokūbą, jo atsivertimą , išgydymą iš alkoholizmo liūno, už Mildą, jo gyvenimo draugę, kad Gerasis Dievas suteiktų jai išmintie, kantrybės, romumo, mokytų mylėti kitą, labiau nei save, už jų sūnelį Dominyką, kad augtų sveikas, dvasingas..Tesaugo Jus Dievas

 14. Garbe Jezui Kristui,Brangios sesutes Kristuje,labai prasau jusu maldos uz savo sunaus Romo ir Indrutes seima,kad Dievulis atsiustu i sia seima maziuka angeliuka,mano martele negali isnesioti vaikeliu,Aciu jums uz maldas,

 15. GARBĖ JĖZUI KRISTUI ,LABAI PRAŠAU PASIMELSTI UŽ DUKRELĖS SANDROS SVEIKATA IR UŽ SŪNELIO DEIVIDO SVEIKATA ,UŽ SNĖŽANOS IR UŽ BRONIAUS SVEIKATA ,UŽ SABINOS IR JONO SVEIKATA ,UŽ IGORIO IR JO ŠEIMOS SVEIKATA .NUOŠIRDŽIAI DEKOJU .

 16. Garbė Jėzui Kristui, prašau prisidėti prie mano maldos Viešpatie atsiųsk man, mano sesereiai Linai, ir vyro seseriai taip trokštamų vakelių. Leisk man dar kartą patirti laimingo nėštumo ir motinystės džiaugsmą. Linai ir vyro sesei leisk tai sėkmingai ir laimingai tai patirti pirmą kartą. Dieve globok mano artimųjų šeimas. Padėk broliui ir jo draugei sugrįšti į tikėjimo Tavimi kelią, leisk mum jam padėti. Viešpatie padėk man sėkmingą sugrįšti į darbą, po motinystės atostogų. Dieve, esu tau dėkinga už dukrą Kamilę už puikų ir supratingą vyrą, ir toliau mus visus globok ir neleisk prarast tikėjimo tavimi. Saugok mano ir vyro tėvelius, jų sveikatą. Globoki mano senelį, kuris sunkiai serga, palengvink jo kančias. Globok mano seserį Kristiną ir jos šeimą, leisk surast jiems darnios šeimos kelią, tegul visi nesusipratimai išblėsta. Ačiū, Dieve, kad esi, kad taip kantriai mus globoji ir vedi per gyvenimą, ačiū už visus padovanotus stebuklus, už sveikatą ir palaimą, ačiū, kad esi mūsų gyvenimuose. Aciū visiems už Maldą.

 17. Garbe Jezui Kristui,as senai galvoju apie istojima i vienuolyna.Esu viena ir savo seimos neturiu,t.y vaiku, vyro.Nezinau kur kreiptis del asmeninio pokalbio.

 18. Sveiki.Mane taip pat domina saves ieskojimas.Noriu issivalyt nuo vidiniu kanciu.Ar yra galimybe apsistoti vienuolyne porai dienu?

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s