817 komentarų apie “Čia galite rašyti maldos intencijas

 1. Prašau pasimelsti už mano sveikatą, kad Dievas ir Mergelė Marija mane globotų, padėtų pasveikti ir kad suteiktų man išminties gyventi dorai ir teisingai.

 2. Prašau maldos už savo Tėvelį, kuris turi labai daug problemų ir išgyvenimų darbe, dėl to pradėjo šlubuoti sveikata. Prašau pasimelsti, kad aplankytų jį tikėjimas jog viskas bus gerai ir išsispręstų problemos. Amen

 3. Mielos seserys, prasau maldos uz anuka Dena, stipriai karsciuoja, labai neramu. Nuosirdziai dekoju.

 4. Prašau pasimelsti už mano sūnų Martyną, kad rastų atramą Dieve, sėkmingai pasirinktų mokymosi ir profesijos kryptį, sustiprintų savo pasitikėjimą savimi, žmonėmis ir Dievu.

 5. Prašau pasimelsti už mano mamos ir mano sveikatą, kad mus globotų Mergelė Marija, kad Dievas būtų mums gailestingas, kad mes būtume sveikos, džiaugtumėmės gyvenimu, ir ilgai gyventume. Taip pat prašau pasimelsti, kad man sektųsi naujam mano gyvenimo kelyj, kad pavyktų susirasti naują darbą.

 6. Garbė Jėzui Kristui! Prašau maldos už Benjamino sveikatą, pavedant švč. Jėzaus Širdies globai, Mergelės Marijos užtarimui. Su Jumis maldoje.

 7. Prasau melsti Jonui Svc Mergeles Marijos uztarimo, Jezaus Kristaus meiles ir Sv. Dvasios globos, padedant issilaisvinti is piktojo zabangu.

 8. Prašau pasimelsti už mano žentą prašant ypatingos apsaugos ir užtarimo dabartiniuose suspaudimuose bei šv. Dvasios vedimo priimant teisingus sprendimus. Amen

 9. Prašau pasimelsti už mano ir mano mamos Valerijos sveikatą, kad Dievas būtų mums maloningas, kad Mergelė Marija mus globotų ir užtartų šiam sunkiam mums gyvenimo etape.

 10. Garbė Jėzui Kirstui,
  prašau maldos už šiandien iškeliavusį a.a. Ričardą. Išėjo savo pasirinkimu…
  Ačiū, būkit palaimintos…

 11. Garbė Jėzui Kristui, prašau pasimelsti už Marių prašant stiprybės, aplinkinių supratingumo, šv. Dvasios dovanų, Mergelės Marijos globos šiame sudėtingame gyvenimo etape. Amen

 12. Mielos seserys, prašau pasimelsti už Martyną (36 m.), kad Viešpats Jėzus išklausytų mūsų maldas ir suteiktų jam aiškaus sveikatos pagerėjimo (ar pasveikimo) malonę. Taip pat jam ir jo žmonai Julijai duotų tvirtesnio tikėjimo malonę. Teįvyksta Viešpaties valia! Labai ačiū už jūsų užtarimo maldą!

 13. Prasau jusu pasimelsti uz Jona, Veronika, Eugeniju, Laima, Gabriele, Danute, kad nestokotu Dievo malones ir Sv Dvasios dovanu. Aciu.

 14. Garbė Jėzui Kristui! Su šv. Velykomis! Prašau maldos už artėjantį sūnaus gimimą. Prisimenu Jus maldoje.

 15. Prašau pasimelsti už mano vyrą, kad jis su Dievo pagalba atsikratytų priklausomybės alkoholiui.
  Ačiū

 16. Parašau pasimelsti už mano mamos Valerijos sveikatą, kad su Dievo pagalba ir mergelės Marijos globa ji pasveiktų. Prašau jai jėgų ir stiprybės sveikti.
  Ačiū

 17. Prašau pasimelsti, kad Dievas išlaisvintų mane nuo alkoholio ir pornografijos prikpausomybės. Kad gryžtu draugai i mano gyvenimą , kad pagerėtų sveikata, kad pagaliau susiraščiau gyvenimo moterį.Dėkoju.

 18. Garbė Jėzui Kristui. Brangios Seserys, labai prašau melstis už mano mamytę Zenoną, maldaujant pasveikti su Dievo Tėvo, Jėzaus Kristaus ir Šventosios Dvasios pagalba, Šv. Mergelės Marijos užtarimo, visų Šventųjų užtarimo.
  Telydi Jus Viešpaties malonė.
  Sigita

 19. Prašau paimeskite už Liną ir jos šeimą. Prašau Jiems Dievo palaimos, globos iš Šv Mergelės Marijos užtarimo. Dėkoju už maldas.

 20. Prašau pasimelsti už mano mamą Valeriją, kad jai viskas būtų gerai po operacijos, kad tolesnis gydymas būtų be chemoterapijos, kad ji galutinai pasveiktų, prašau pasimelsti už jos sveikatą, kad Dievas būtų jai maloningas, kad Mergelė Marija ją užtartų ir globotų.
  Ačiū

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s